Selected image for BOSCH Машина за мелење месо MFW 3520W

BOSCH Машина за мелење месо MFW 3520W

AНАНАС ШОП
6.620 ДЕНЗаштеда 675 ДЕН
5.945ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

•Боја: Бела
•Моќност: 500W
•Мелење на месо 1,8кг/мин
•Димензии на производот (мм): 250 x 160 x 230
•Голем сад за ставање на состојките
•Нето тежина (кг): 3.7
•Бруто тежина (кг): 4.1
•Напон (V): 220-240

Спецификации

Бренд
Bosch

Тежина и димензии

Тежина
3.17 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
C8JIBS3QCZ

EAN /   код

EAN /   код
ANMION9TYC
6.620 ДЕНЗаштеда 675 ДЕН
5.945ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•Боја: Бела
•Моќност: 500W
•Мелење на месо 1,8кг/мин
•Димензии на производот (мм): 250 x 160 x 230
•Голем сад за ставање на состојките
•Нето тежина (кг): 3.7
•Бруто тежина (кг): 4.1
•Напон (V): 220-240

Спецификации

Бренд
Bosch

Тежина и димензии

Тежина
3.17 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
C8JIBS3QCZ

EAN /   код

EAN /   код
ANMION9TYC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.