Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00
Slike BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00

BOSCH машина за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 06008A7C00

Електрометал
17.114 ДЕНЗаштеда 4.214 ДЕН
12.900ДЕН
Понудата важи од 01/09/2023 до 29/09/2023

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Машината за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 обезбедува брзо, флексибилно и без напор чистење. Триото млазници може да се справи со различни задачи за чистење, од градинарски мебел до олуци. Поставките за вентилатор, ротирачки и единечен млаз одговараат на индивидуалните предизвици на секоја работа. Заштедете време за чистење на вашиот автомобил со млазницата за детергент под висок притисок од 450 ml. Рачката што се продолжува и големите тркала обезбедуваат поголема мобилност и полесно складирање. Потивката моторна пумпа ја зголемува удобноста при чистењето. Приклучоците за притискање и складирањето на млазницата за време на употребата го прават чистењето едноставно.
Технички податоци
Моќност на моторот: 1.900 W
Макс. притисок: 135 bar
Макс. брзина на проток: 410 l/h
Температура на водоснабдување: 40 °C
Можност за самостојно водоснабдување: 0,5 m
Систем за детергент: Млазница за детергент со висок притисок
Тип на мотор: Серија
Тип на пумпа: 3 цилиндри
Материјал на пумпата: цврст метал
Должина на кабел: 5 m
Тежина (без додатоци): 7,9 kg
Млазници: Млазница
Млазници: млазница 3-во-1
Тип на рачка: Преклопен
Висина на рачката: 0,87 m
Тежина на уредот: 7,9 kg
Должина на цревото: 7 m
Тип на црево: PVC
Макара за црево: Прирачник
Димензии на алатот (Д x Ш x В): 442 x 373 x 360 mm

Спецификации

Бренд
Bosch

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Други карактеристики

Други карактеристики
Должина на кабел [m]:5; Должина на црево [m]:7; Моќност [W]:1900;

Тежина

Ширина
373 mm
Длабочина
442 mm
Висина
360 mm
Тежина
7.9 kg

Ананас ID

Шифра на производот
LSKZDXKQLE

EAN /   код

EAN /   код
3165140883795
17.114 ДЕНЗаштеда 4.214 ДЕН
12.900ДЕН
Понудата важи од 01/09/2023 до 29/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Машината за перење под висок притисок UniversalAquatak 135 обезбедува брзо, флексибилно и без напор чистење. Триото млазници може да се справи со различни задачи за чистење, од градинарски мебел до олуци. Поставките за вентилатор, ротирачки и единечен млаз одговараат на индивидуалните предизвици на секоја работа. Заштедете време за чистење на вашиот автомобил со млазницата за детергент под висок притисок од 450 ml. Рачката што се продолжува и големите тркала обезбедуваат поголема мобилност и полесно складирање. Потивката моторна пумпа ја зголемува удобноста при чистењето. Приклучоците за притискање и складирањето на млазницата за време на употребата го прават чистењето едноставно.
Технички податоци
Моќност на моторот: 1.900 W
Макс. притисок: 135 bar
Макс. брзина на проток: 410 l/h
Температура на водоснабдување: 40 °C
Можност за самостојно водоснабдување: 0,5 m
Систем за детергент: Млазница за детергент со висок притисок
Тип на мотор: Серија
Тип на пумпа: 3 цилиндри
Материјал на пумпата: цврст метал
Должина на кабел: 5 m
Тежина (без додатоци): 7,9 kg
Млазници: Млазница
Млазници: млазница 3-во-1
Тип на рачка: Преклопен
Висина на рачката: 0,87 m
Тежина на уредот: 7,9 kg
Должина на цревото: 7 m
Тип на црево: PVC
Макара за црево: Прирачник
Димензии на алатот (Д x Ш x В): 442 x 373 x 360 mm

Спецификации

Бренд
Bosch

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Други карактеристики

Други карактеристики
Должина на кабел [m]:5; Должина на црево [m]:7; Моќност [W]:1900;

Тежина

Ширина
373 mm
Длабочина
442 mm
Висина
360 mm
Тежина
7.9 kg

Ананас ID

Шифра на производот
LSKZDXKQLE

EAN /   код

EAN /   код
3165140883795

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.