Slike BOSCH Миксер MFQ 3010S
Slike BOSCH Миксер MFQ 3010S

BOSCH Миксер MFQ 3010S

АНАНАС ШОП
1.899ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

•Боја: бела/светло сива
•2 работни брзини
•Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка
•Одвојена типка за исфрлање на додатокот
•Намотување на кабелот на апаратот
•Прикладен за леваци
•2 турбо маталки за мешање
•2 стабилни маталки за месење
•Приклучна сила: 300 W
•Димензии (v x š x d): 100x230x160 mm

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
40KIB5UQOR

EAN /   код

EAN /   код
AN8KNN9TIZ
1.899ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Боја: бела/светло сива
•2 работни брзини
•Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка
•Одвојена типка за исфрлање на додатокот
•Намотување на кабелот на апаратот
•Прикладен за леваци
•2 турбо маталки за мешање
•2 стабилни маталки за месење
•Приклучна сила: 300 W
•Димензии (v x š x d): 100x230x160 mm

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
40KIB5UQOR

EAN /   код

EAN /   код
AN8KNN9TIZ

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.