Slike BOSCH Мултипрактик MUM 58420
Slike BOSCH Мултипрактик MUM 58420

BOSCH Мултипрактик MUM 58420

АНАНАС ШОП
17.700ДЕН

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

•Kујнски робот
•Сиво Виолетова боја
•Моќен мотор 1000W
•7 позиции
•3.9л Инокс сад
•Блендер со 1.25л сад
•метлички за матење
•месење и мешање
•носач за прибор и торбичка
•посебно сецко со 3 различни диска
•Целосно електорнски контроли
•Автоматско исклучување
•заштита од прегревање

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
1HJIB7S2T4

EAN /   код

EAN /   код
ANB6ON9JK4
17.700ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Kујнски робот
•Сиво Виолетова боја
•Моќен мотор 1000W
•7 позиции
•3.9л Инокс сад
•Блендер со 1.25л сад
•метлички за матење
•месење и мешање
•носач за прибор и торбичка
•посебно сецко со 3 различни диска
•Целосно електорнски контроли
•Автоматско исклучување
•заштита од прегревање

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
1HJIB7S2T4

EAN /   код

EAN /   код
ANB6ON9JK4

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.