Slike BOSCH Пила стабилна advanced table cut 52
Slike BOSCH Пила стабилна advanced table cut 52

BOSCH Пила стабилна advanced table cut 52

Меркур
19.900 ДЕНЗаштеда 1.838 ДЕН
18.062ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Номинална примена моќност: 550 В
Брзина на мирување: 8.200 вртежи во минута
Длабочина на сечење на 90 ° / 90 °: 52 mm
Длабочина на сечење на 45 ° / 90 °: 35 mm
Агол на наклон хоризонтално: 60 ° до + 60 °
Агол на наклон вертикално: 0 ° до 45 °
Номиналнапримена моќност: 550 В
Брзина намирување: 8.200 вртежи во минута
Длабочина на сечење на 90 ° / 90 °: 52 mm
Длабочина на сечење на 45 ° / 90 °: 35 mm
Агол на наклон хоризонтално: 60 ° до + 60 °
Агол на наклон вертикално: 0 ° до 45 °

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
D9NNTUZQ1V

EAN /   код

EAN /   код
316514088757
19.900 ДЕНЗаштеда 1.838 ДЕН
18.062ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Номинална примена моќност: 550 В
Брзина на мирување: 8.200 вртежи во минута
Длабочина на сечење на 90 ° / 90 °: 52 mm
Длабочина на сечење на 45 ° / 90 °: 35 mm
Агол на наклон хоризонтално: 60 ° до + 60 °
Агол на наклон вертикално: 0 ° до 45 °
Номиналнапримена моќност: 550 В
Брзина намирување: 8.200 вртежи во минута
Длабочина на сечење на 90 ° / 90 °: 52 mm
Длабочина на сечење на 45 ° / 90 °: 35 mm
Агол на наклон хоризонтално: 60 ° до + 60 °
Агол на наклон вертикално: 0 ° до 45 °

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
D9NNTUZQ1V

EAN /   код

EAN /   код
316514088757
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.