Slike BOSCH Правосмукалка BCHF 2MX16
Slike BOSCH Правосмукалка BCHF 2MX16

BOSCH Правосмукалка BCHF 2MX16

АНАНАС ШОП
10.360ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

•Lithium-Ion технологија: моќна батерија која се полни, со долго време на работа
•2 in 1: правосмукалка со рачка и рачна мала правосмукалка за дополнителна флексибилност
•AllFloor четка: една четка за лесно чистење на сите видови на подови
•Selfstand функција: секогаш да ви е при рака, брза и лесна за употреба, пригодна за оставање и за полнење
•EasyClean четка: лесна за отстранување, чистење и местење
•Две нивоа на моќ
•Филтер кој може да се мие
•Лесна за одржување и расклопување за чистење на садот со прашина
•Тежина: 2.4 kg
•Долго време на работа до 40 min
•Време на полнење: 4-5 часа
•Димензии: 1160 x 265 x 165 mm

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
7WHIB8KPSP

EAN /   код

EAN /   код
ANQ3PN97F8
10.360ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Lithium-Ion технологија: моќна батерија која се полни, со долго време на работа
•2 in 1: правосмукалка со рачка и рачна мала правосмукалка за дополнителна флексибилност
•AllFloor четка: една четка за лесно чистење на сите видови на подови
•Selfstand функција: секогаш да ви е при рака, брза и лесна за употреба, пригодна за оставање и за полнење
•EasyClean четка: лесна за отстранување, чистење и местење
•Две нивоа на моќ
•Филтер кој може да се мие
•Лесна за одржување и расклопување за чистење на садот со прашина
•Тежина: 2.4 kg
•Долго време на работа до 40 min
•Време на полнење: 4-5 часа
•Димензии: 1160 x 265 x 165 mm

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
7WHIB8KPSP

EAN /   код

EAN /   код
ANQ3PN97F8

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.