Selected image for BOSCH Правосмукалка BGBS 4HYG1

BOSCH Правосмукалка BGBS 4HYG1

AНАНАС ШОП
9.900 ДЕНЗаштеда 910 ДЕН
8.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

•ProHygienic бела боја
•HI spin мотор за висока ефикасност со 10 години гарнација
•До 60% повеќе капацитет на вшмукување
•B енергетска класа
•10 м кабел
•4 л. кеса
•6 различни папучи и додатоци
•Погодна за 65 – 110 м2
•UltraAllergy filter
•Air fresh dustbag
•Мотор “Made in Germany ” со 10 год. гаранција

Спецификации

Бренд
Bosch

Тежина и димензии

Тежина
6.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
9MIIB5RZ4C

EAN /   код

EAN /   код
AN82PN99BE
9.900 ДЕНЗаштеда 910 ДЕН
8.990ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

•ProHygienic бела боја
•HI spin мотор за висока ефикасност со 10 години гарнација
•До 60% повеќе капацитет на вшмукување
•B енергетска класа
•10 м кабел
•4 л. кеса
•6 различни папучи и додатоци
•Погодна за 65 – 110 м2
•UltraAllergy filter
•Air fresh dustbag
•Мотор “Made in Germany ” со 10 год. гаранција

Спецификации

Бренд
Bosch

Тежина и димензии

Тежина
6.72 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
9MIIB5RZ4C

EAN /   код

EAN /   код
AN82PN99BE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.