Slike BOSCH Сечило  с1617к
Slike BOSCH Сечило  с1617к

BOSCH Сечило с1617к

Меркур
1.450 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
1.232ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH сечило лисичи реп с1617к

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
6VRNTWA55U

EAN /   код

EAN /   код
316514001627
1.450 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
1.232ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSCH сечило лисичи реп с1617к

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
6VRNTWA55U

EAN /   код

EAN /   код
316514001627
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.