Slike BOSCH Сет за типли 32 делен 8х40мм
Slike BOSCH Сет за типли 32 делен 8х40мм

BOSCH Сет за типли 32 делен 8х40мм

Меркур
520 ДЕНЗаштеда 78 ДЕН
442ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Дрво ружа

Информации за испорака

Опис на производот

Сет за типли 32 делен 8х40мм

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Дрво ружа

Ананас ID

Шифра на производот
FL5P6DMR29

EAN /   код

EAN /   код
316514038421
520 ДЕНЗаштеда 78 ДЕН
442ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Сет за типли 32 делен 8х40мм

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Дрво ружа

Ананас ID

Шифра на производот
FL5P6DMR29

EAN /   код

EAN /   код
316514038421
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.