Slike BOSCH tassimo Кафемат HAPPY Крем
Slike BOSCH tassimo Кафемат HAPPY Крем

BOSCH tassimo Кафемат HAPPY Крем

АНАНАС ШОП
7.190ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

 • Димензии на внатрешната единица: (ВxШxД) 265 x 175 x 305 mm
 • Тежина: 2,2 кг
 • Совршен квалитет на пијалок благодарение на технологијата INTELLIBREW™
 • Едноставна и лесна за употреба – функција со едно копче.
 • Само со еден допир може да подготвите пијалоци за себе и вашето семејство. Машината се загрева веднаш, без чекање.
 • Прилагодлив држач – погоден за сите големини на чаши.
 • Функција за автоматско исклучување за мала потрошувачка на енергија
 • Компатибилен со TASSIMO кафе капсули

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
SQY8MGZ7FH

EAN /   код

EAN /   код
ANEF12MOFD
7.190ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

 • Димензии на внатрешната единица: (ВxШxД) 265 x 175 x 305 mm
 • Тежина: 2,2 кг
 • Совршен квалитет на пијалок благодарение на технологијата INTELLIBREW™
 • Едноставна и лесна за употреба – функција со едно копче.
 • Само со еден допир може да подготвите пијалоци за себе и вашето семејство. Машината се загрева веднаш, без чекање.
 • Прилагодлив држач – погоден за сите големини на чаши.
 • Функција за автоматско исклучување за мала потрошувачка на енергија
 • Компатибилен со TASSIMO кафе капсули

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
SQY8MGZ7FH

EAN /   код

EAN /   код
ANEF12MOFD

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.