Selected image for BOSCH Тостер TAT 3A014

BOSCH Тостер TAT 3A014

AНАНАС ШОП
2.770 ДЕНЗаштеда 280 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Црвена

Опис на производот

•Боја: црвена/светло сива
•Моќност на грејачот: 825-980 W
•За 2 кришки тост
•Топлотно изолирано куќиште
•Електронско воден константен степен на запеченост за рамномерно печење
•Ергономско обликувано дугме за безстепенско регулирање на степенот на печење со вграден степен на греење
•Предгрејување и одмрзнување на леб со лед сијаличка
•Вграден додаток за потпечување на кифлички и земички
•Функција греење со одвоена сигнална сијаличка
•Одвоено осветлување на стоп дугме
•Вградена фиокица за трошки од оплеменет челик
•Дигалка на леб
•Термостат
•Автоматско исфрлање
•Заштита од заглавен тост
•Намотување на кабел
•Димензии (v x š x d): 200x330x260 mm

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
A5IIB9HV41

EAN /   код

EAN /   код
ANIUON9BGE
2.770 ДЕНЗаштеда 280 ДЕН
2.490ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

•Боја: црвена/светло сива
•Моќност на грејачот: 825-980 W
•За 2 кришки тост
•Топлотно изолирано куќиште
•Електронско воден константен степен на запеченост за рамномерно печење
•Ергономско обликувано дугме за безстепенско регулирање на степенот на печење со вграден степен на греење
•Предгрејување и одмрзнување на леб со лед сијаличка
•Вграден додаток за потпечување на кифлички и земички
•Функција греење со одвоена сигнална сијаличка
•Одвоено осветлување на стоп дугме
•Вградена фиокица за трошки од оплеменет челик
•Дигалка на леб
•Термостат
•Автоматско исфрлање
•Заштита од заглавен тост
•Намотување на кабел
•Димензии (v x š x d): 200x330x260 mm

Спецификации

Бренд
Bosch

Технички детали

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
A5IIB9HV41

EAN /   код

EAN /   код
ANIUON9BGE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.