Slike BOSCH Вградена машина за миење садови SMV2ITX16E
Slike BOSCH Вградена машина за миење садови SMV2ITX16E

BOSCH Вградена машина за миење садови SMV2ITX16E

Нептун
35.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност: 2400 V Специјални карактеристики: Инфолајт црвен индикатор за статус; Одложување на почетокот на електронската програма: 15, 18, 21 часот. Должина на кабел: A 1,75 m Wi-Fi Струја: 10 А Број на програми: 5 Број на поставки за место: 12 Потрошувачка на вода по циклус: 10,5 L Потрошувачка на енергија по циклус: 1,02 kWh Класа на сушење: А Должина на доводното црево: 1,65 m Вклучени додатоци: Штит за пареа Час за перење: А Половина оптоварување Функција AquaStop Брзо перење Програми за миење садови: Eco 50, Auto 45-65 ° Температурна програма 2: 45-65, Интензивно 70, Експрес 65 ° 65, Омилени Функција за дополнително сушење Заштита од стакло Филтер за самочистење: Системот за самочистење на филтри има трислоен филтер со ребра Вграден омекнувач за вода Функција AquaSensor Помошник за дозирање Ниво на бучава: 50 dB Димензии: 60 x 55 x 82 cm Тежина: 30,48 кг

Спецификации

Бренд
Bosch

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Изведба

Програми за миење садови
Еко 50, Автоматски 45-65 ° Температурна програма 2: 45-65, Интензивна 70, Експресна 65 ° 65
Ниво на бучава
50 dB

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
10.5 L
Актуелно
10 A
Потрошувачка на енергија по перење
1.02 kWh

Други карактеристики

Час за перење
А
Класа за сушење
А

Тежина

Тежина
30.48 kg
Длабочина
550 mm
Висина
820 mm
Ширина
600 mm

Ананас ID

Шифра на производот
DJW056UZIW

EAN /   код

EAN /   код
4242005206094
35.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност: 2400 V Специјални карактеристики: Инфолајт црвен индикатор за статус; Одложување на почетокот на електронската програма: 15, 18, 21 часот. Должина на кабел: A 1,75 m Wi-Fi Струја: 10 А Број на програми: 5 Број на поставки за место: 12 Потрошувачка на вода по циклус: 10,5 L Потрошувачка на енергија по циклус: 1,02 kWh Класа на сушење: А Должина на доводното црево: 1,65 m Вклучени додатоци: Штит за пареа Час за перење: А Половина оптоварување Функција AquaStop Брзо перење Програми за миење садови: Eco 50, Auto 45-65 ° Температурна програма 2: 45-65, Интензивно 70, Експрес 65 ° 65, Омилени Функција за дополнително сушење Заштита од стакло Филтер за самочистење: Системот за самочистење на филтри има трислоен филтер со ребра Вграден омекнувач за вода Функција AquaSensor Помошник за дозирање Ниво на бучава: 50 dB Димензии: 60 x 55 x 82 cm Тежина: 30,48 кг

Спецификации

Бренд
Bosch

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Изведба

Програми за миење садови
Еко 50, Автоматски 45-65 ° Температурна програма 2: 45-65, Интензивна 70, Експресна 65 ° 65
Ниво на бучава
50 dB

Моќ

Потрошувачка на вода по циклус
10.5 L
Актуелно
10 A
Потрошувачка на енергија по перење
1.02 kWh

Други карактеристики

Час за перење
А
Класа за сушење
А

Тежина

Тежина
30.48 kg
Длабочина
550 mm
Висина
820 mm
Ширина
600 mm

Ананас ID

Шифра на производот
DJW056UZIW

EAN /   код

EAN /   код
4242005206094
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.