Slike BOSH Муниција за хефталица тип 55 6 X 23мм 1000 парчиња
Slike BOSH Муниција за хефталица тип 55 6 X 23мм 1000 парчиња

BOSH Муниција за хефталица тип 55 6 X 23мм 1000 парчиња

Меркур
555 ДЕНЗаштеда 84 ДЕН
471ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSH Прибор хевт.муниција тип 55 6 X 23мм 1000 ком

Спецификации

Бренд
BOSH

Ананас ID

Шифра на производот
ST8C524JFH

EAN /   код

EAN /   код
316514000484
555 ДЕНЗаштеда 84 ДЕН
471ДЕН
Понудата важи од 17/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

BOSH Прибор хевт.муниција тип 55 6 X 23мм 1000 ком

Спецификации

Бренд
BOSH

Ананас ID

Шифра на производот
ST8C524JFH

EAN /   код

EAN /   код
316514000484
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.