Slike БРАТСТВО Плитка тава Inox 72622 сребрена
Slike БРАТСТВО Плитка тава Inox 72622 сребрена

БРАТСТВО Плитка тава Inox 72622 сребрена

БРАТСТВО ИНОКС
2.497ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Димензии: 26 x 10cm
• Волумен: 5L

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Шерпа
Материјал
Инокс
Волумен
5000 ml
Земја на потекло
Северна Македонија

Димензии на производот

Ширина
260 mm
Длабочина
100 mm

Ананас ID

Шифра на производот
33UT64J92W

EAN /   код

EAN /   код
5310154001644
2.497ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Димензии: 26 x 10cm
• Волумен: 5L

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Тип на производ
Шерпа
Материјал
Инокс
Волумен
5000 ml
Земја на потекло
Северна Македонија

Димензии на производот

Ширина
260 mm
Длабочина
100 mm

Ананас ID

Шифра на производот
33UT64J92W

EAN /   код

EAN /   код
5310154001644

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.