Slike BRATSTVO PREMIUM Тенџере БИСЕР ф20
Slike BRATSTVO PREMIUM Тенџере БИСЕР ф20

BRATSTVO PREMIUM Тенџере БИСЕР ф20

БРАТСТВО ИНОКС
2.244 ДЕНЗаштеда 449 ДЕН
1.795ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Премиум - Бисер тенџере Ф20 од 3Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO PREMIUM

Карактеристики

Тип на производ
Шерпа
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
QMUT6VAT8W

EAN /   код

EAN /   код
5310154002719
2.244 ДЕНЗаштеда 449 ДЕН
1.795ДЕН
Понудата важи од 06/12/2023 до 20/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Братство Премиум - Бисер тенџере Ф20 од 3Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO PREMIUM

Карактеристики

Тип на производ
Шерпа
Материјал
Инокс
Погоден за микробранова печка
Не
Земја на потекло
Северна Македонија

Ананас ID

Шифра на производот
QMUT6VAT8W

EAN /   код

EAN /   код
5310154002719

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.