Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере
Slike BRATSTVO Сет тави и тенџере

BRATSTVO Сет тави и тенџере

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
10.000 ДЕНЗаштеда 5.010 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сребрена

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот се состои од :
• Тенџере Bratstvo Бисер Ф24 4,5Л
Братство Премиум - Бисер тенџере Ф24 од 4,5Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

• Тава Bratstvo Бисер Ф24 со 2 рачки и капак
Братство Премиум - Бисер тава Ф24 од 2,5Л:
- Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

• Тава Bratstvo Класик со една рачка Ф20 1,25Л
Братство класик - Тава без капак Ф20 од 1,25Л:
- Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
QBVSPF49GM

EAN /   код

EAN /   код
AN17K4OQUK
10.000 ДЕНЗаштеда 5.010 ДЕН
4.990ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот се состои од :
• Тенџере Bratstvo Бисер Ф24 4,5Л
Братство Премиум - Бисер тенџере Ф24 од 4,5Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

• Тава Bratstvo Бисер Ф24 со 2 рачки и капак
Братство Премиум - Бисер тава Ф24 од 2,5Л:
- Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

• Тава Bratstvo Класик со една рачка Ф20 1,25Л
Братство класик - Тава без капак Ф20 од 1,25Л:
- Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
QBVSPF49GM

EAN /   код

EAN /   код
AN17K4OQUK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.