Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава
Slike BRATSTVO Сет тенџериња и тава

BRATSTVO Сет тенџериња и тава

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
10.000 ДЕНЗаштеда 4.510 ДЕН
5.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот се состои од :

• Тенџере Bratstvo Класик Ф16 1,5Л
ТЕНЏЕРЕ полудлабоко со зајакнато дно и метални рачки
Ова е најпродаваниот вид на тенџере од нашите производи. Може да се користи за готвење на сите традиционални и модерни јадења.
Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
* Безвременски дизајн
* Извонредни перформанси
* Лесно одржување
* Издржливост

• Тенџере Bratstvo Класик Ф20 2,5Л
Братство класик - тенџере Ф20 од 2,5Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

• Тенџере Bratstvo Класик Ф24 5Л
Братство класик - тенџере Ф24 од 5Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

• Тава Bratstvo Класик со една рачка Ф24 2Л
Тава Ф24 од 2Л:
- Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Ананас ID

Шифра на производот
PSYRPK4HRW

EAN /   код

EAN /   код
ANO6K4O23M
10.000 ДЕНЗаштеда 4.510 ДЕН
5.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот се состои од :

• Тенџере Bratstvo Класик Ф16 1,5Л
ТЕНЏЕРЕ полудлабоко со зајакнато дно и метални рачки
Ова е најпродаваниот вид на тенџере од нашите производи. Може да се користи за готвење на сите традиционални и модерни јадења.
Изработено од висококвалитетен инокс 18/10 за безбедно и здраво готвење
* Безвременски дизајн
* Извонредни перформанси
* Лесно одржување
* Издржливост

• Тенџере Bratstvo Класик Ф20 2,5Л
Братство класик - тенџере Ф20 од 2,5Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

• Тенџере Bratstvo Класик Ф24 5Л
Братство класик - тенџере Ф24 од 5Л: - Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

• Тава Bratstvo Класик со една рачка Ф24 2Л
Тава Ф24 од 2Л:
- Изработени од племенит челик 18/10 во склад со највисоките светски стандарди
- Трослојно дебело дно ( челик – алуминиум – челик ) за оптимална дистрибуција на топлината
- Погодни за готвење без вода и печење без маснотии
- Соодветни за сите типови на плотни, вклучувајќи и индукциска плотна
- Штедат до 70% енергија
- Целосно отпорни на корозија
- Лесни за употреба, чистење и одржување
- Доживотна гаранција

Спецификации

Бренд
BRATSTVO

Ананас ID

Шифра на производот
PSYRPK4HRW

EAN /   код

EAN /   код
ANO6K4O23M

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.