Slike Бришач за под 44 cm
Slike Бришач за под 44 cm

Бришач за под 44 cm

АНАНАС ШОП
205ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бришач за под - Чистење со гумен профил, се препорачува за стакло, плочки, туш, тезги и сите мазни површини.
· Челична арматура за поголема издржливост
· Мек гумен профил, за подобро зафаќање на површината и отстранување на водата и
влажност без гребење.

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
YSK75N1Y07

EAN /   код

EAN /   код
0800899000729
205ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Бришач за под - Чистење со гумен профил, се препорачува за стакло, плочки, туш, тезги и сите мазни површини.
· Челична арматура за поголема издржливост
· Мек гумен профил, за подобро зафаќање на површината и отстранување на водата и
влажност без гребење.

Спецификации

Бренд
TONKITA

Ананас ID

Шифра на производот
YSK75N1Y07

EAN /   код

EAN /   код
0800899000729
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.