Selected image for Чадор за количка, светло сив

Чадор за количка, светло сив

Muppet Kids
790ДЕН

Опис на производот

Загарантирана заштита во сите временски услови. Заштита од сонце со UPF 50+ штити од штетните УВА и УВБ сончеви зраци и водоотпорен материјал.
Погоден е за практично сите колички, бидејќи лесно се закачува на широки рамки благодарение на неговите широки и големи стеги. Силен и безбеден, погоден е за употреба дури и при ветровито време, бидејќи основата е направена од фиберглас.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
F12EBULRBN

EAN /   код

EAN /   код
44148494631149
790ДЕН

Опис на производот

Загарантирана заштита во сите временски услови. Заштита од сонце со UPF 50+ штити од штетните УВА и УВБ сончеви зраци и водоотпорен материјал.
Погоден е за практично сите колички, бидејќи лесно се закачува на широки рамки благодарение на неговите широки и големи стеги. Силен и безбеден, погоден е за употреба дури и при ветровито време, бидејќи основата е направена од фиберглас.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
F12EBULRBN

EAN /   код

EAN /   код
44148494631149
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.