Slike CALGON Таблети аква про 15парчиња
Slike CALGON Таблети аква про 15парчиња

CALGON Таблети аква про 15парчиња

АНАНАС ШОП
348ДЕН

Боја:Тегет

Информации за испорака

Опис на производот

Таблети за омекнување на вода за машини за перење алишта

Спецификации

Бренд
CALGON

Карактеристики

Боја на производот
Тегет

Ананас ID

Шифра на производот
9HPPPEH6TM

EAN /   код

EAN /   код
5201347160524
348ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Таблети за омекнување на вода за машини за перење алишта

Спецификации

Бренд
CALGON

Карактеристики

Боја на производот
Тегет

Ананас ID

Шифра на производот
9HPPPEH6TM

EAN /   код

EAN /   код
5201347160524

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.