Slike CANDY Фрижидер  CCE 7T618 EX
Slike CANDY Фрижидер  CCE 7T618 EX

CANDY Фрижидер CCE 7T618 EX

Нептун
37.999 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
34.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Комбиниран фрижидер
• NoFrost
• Дополнителни содржини преку апликацијата
• Реверзибилна врата
• Функција Super Cool и Super Freeze
• LED екран
• IoT App
• Енергетска класа:E
• Нето капацитет:341L
• Капацитет на фрижидерот:222L
• Капацитет на замрзнувачот:119L
• Капацитет на замрзнувачот:5.4/24 kg/h
• Потрошувачка на енергија годишно:256kWh
• Ниво на бучава:39dB
• Димензија:185x 65.8 x 59.5cm

Спецификации

Бренд
Candy

Дизајн

Боја на производот
Сива
Двонасочно отворање на вратата
Да

Фрижидер

Нето капацитет
222 L

Замрзнувач

Систем за ладење замрзнувач
Полу без мраз
Нето капацитет на замрзнувачот
119 L

Карактеристики

Ниво на бучава
39 dB

Ананас ID

Шифра на производот
XHTLDHJG68

EAN /   код

EAN /   код
8059019035833
37.999 ДЕНЗаштеда 3.000 ДЕН
34.999ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 13/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Комбиниран фрижидер
• NoFrost
• Дополнителни содржини преку апликацијата
• Реверзибилна врата
• Функција Super Cool и Super Freeze
• LED екран
• IoT App
• Енергетска класа:E
• Нето капацитет:341L
• Капацитет на фрижидерот:222L
• Капацитет на замрзнувачот:119L
• Капацитет на замрзнувачот:5.4/24 kg/h
• Потрошувачка на енергија годишно:256kWh
• Ниво на бучава:39dB
• Димензија:185x 65.8 x 59.5cm

Спецификации

Бренд
Candy

Дизајн

Боја на производот
Сива
Двонасочно отворање на вратата
Да

Фрижидер

Нето капацитет
222 L

Замрзнувач

Систем за ладење замрзнувач
Полу без мраз
Нето капацитет на замрзнувачот
119 L

Карактеристики

Ниво на бучава
39 dB

Ананас ID

Шифра на производот
XHTLDHJG68

EAN /   код

EAN /   код
8059019035833

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.