Slike CANDY Фурна  FCT 625 XL
Slike CANDY Фурна  FCT 625 XL

CANDY Фурна FCT 625 XL

Нептун
16.999ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Фурна за вградување
• Енергетска класа:А+
• Капацитет на фурната:70L
• Мултифункционална
• Механички со дигитален тајмер
• 8 број на функции
• Горен и долен грејач
• Вентилатор
• Странични држачи
• Програма за пица
• AquaActiv систем за самочистење со пареа
• Димензии:59.5 x 59.5 x 56.8cm

Спецификации

Бренд
Candy

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Тип на печка
Мултифункционален

Печка

Нето капацитет на рерната
70 L
Видови на чистење
Хидролитичко чистење
Технологија за чистење
AquaActiva функција з

Ананас ID

Шифра на производот
Y9XJ88YBPW

EAN /   код

EAN /   код
8059019000657
16.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Фурна за вградување
• Енергетска класа:А+
• Капацитет на фурната:70L
• Мултифункционална
• Механички со дигитален тајмер
• 8 број на функции
• Горен и долен грејач
• Вентилатор
• Странични држачи
• Програма за пица
• AquaActiv систем за самочистење со пареа
• Димензии:59.5 x 59.5 x 56.8cm

Спецификации

Бренд
Candy

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Тип на печка
Мултифункционален

Печка

Нето капацитет на рерната
70 L
Видови на чистење
Хидролитичко чистење
Технологија за чистење
AquaActiva функција з

Ананас ID

Шифра на производот
Y9XJ88YBPW

EAN /   код

EAN /   код
8059019000657

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.