Slike CANDY Фурна  FIDCP N625 L
Slike CANDY Фурна  FIDCP N625 L

CANDY Фурна FIDCP N625 L

Нептун
15.999ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Фурна
• Капацитет 65Л
• 8 програми за печење
• Горен и долен грејач
• Вентилатор
• Телескопски шини
• AquaActiva функција за чистење
• Eнергетска класа A+
• Димензии:59.5 x 59.5 x 56.8 cm

Спецификации

Бренд
Candy

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на печка
Вентилатор

Печка

Нето капацитет на рерната
65 L
Видови на чистење
Хидролитичко чистење
Технологија за чистење
AquaActiva функција з

Ананас ID

Шифра на производот
14XJ8KYQD8

EAN /   код

EAN /   код
8059019059167
15.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Фурна
• Капацитет 65Л
• 8 програми за печење
• Горен и долен грејач
• Вентилатор
• Телескопски шини
• AquaActiva функција за чистење
• Eнергетска класа A+
• Димензии:59.5 x 59.5 x 56.8 cm

Спецификации

Бренд
Candy

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на печка
Вентилатор

Печка

Нето капацитет на рерната
65 L
Видови на чистење
Хидролитичко чистење
Технологија за чистење
AquaActiva функција з

Ананас ID

Шифра на производот
14XJ8KYQD8

EAN /   код

EAN /   код
8059019059167

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.