Slike CANDY Машина за перење и сушење rpw4856bwmr/1-s
Slike CANDY Машина за перење и сушење rpw4856bwmr/1-s

CANDY Машина за перење и сушење rpw4856bwmr/1-s

Нептун
32.999ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

•Speed-Drive инвертер мотор
•Капацитет:8kg перење,5kg сушење
•Вртежи:1400 врт./min, Wi-Fi + Bluetooth
•Ниво на бучава:76dB
•Димензии:85x60x53cm

Спецификации

Бренд
Candy

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
794COJX9A9

EAN /   код

EAN /   код
8059019044286
32.999ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Speed-Drive инвертер мотор
•Капацитет:8kg перење,5kg сушење
•Вртежи:1400 врт./min, Wi-Fi + Bluetooth
•Ниво на бучава:76dB
•Димензии:85x60x53cm

Спецификации

Бренд
Candy

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
794COJX9A9

EAN /   код

EAN /   код
8059019044286
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.