Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB
Slike CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB

CANDY Вградлив сет рерна и рингли PCT25CXCH64CCB

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
25.000 ДЕНЗаштеда 4.010 ДЕН
20.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Вграден сет CANDY PCT25CXCH64CCB

Плоча:
• Вграден панел: Candy CH 64CCB
• Стаклено-керамичка плоча
• Дигитална контрола на допир
• 4 грејни површини (21см., 19см. и 2 x 15,5см.)
• Индикатори за топлина
• Безбедносно заклучување

Рерна:
• Вградена рерна: Candy FCT 615XL/1
• Нерѓосувачка
• Волумен: 70 l
• А+ енергетска класа
• XL длабока тепсија
• Копчиња за притискање-повлекување
• Дигитален екран
• Скара+Вентилатор
• 7 програми за печење
• Тангенцијална вентилација
• Можност за печење до 4 нивоа одеднаш
• Дигитален тајмер
• Можност за автоматско исклучување по истекот на времето
• Звучен сигнал за крај на печењето
• Двослојна стаклена врата со ладење
• Тангенцијална вентилација (ладење на надворешните ѕидови на рерната)
• Систем за запирање на безбедносна полица
• Програми за печење:
• Одмрзнување
• Горна и долна греалка + Вентилатор
• Cook light - програма за печење зеленчук на скара со помалку масло
• Долен грејач + Вентилатор
• Горна и долна греалка
• Скара
• Програма за пица
• Димензии: 59,5 x 59,5 x 56,7см.

Спецификации

Бренд
Candy

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на плоча за готвење
Стаклена керамика

Печка

Нето капацитет на рерната
70 L

Тежина

Ширина
595 mm
Длабочина
595 mm
Висина
567 mm

Ананас ID

Шифра на производот
EGQAD3PR23

EAN /   код

EAN /   код
8059019042541
25.000 ДЕНЗаштеда 4.010 ДЕН
20.990ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Вграден сет CANDY PCT25CXCH64CCB

Плоча:
• Вграден панел: Candy CH 64CCB
• Стаклено-керамичка плоча
• Дигитална контрола на допир
• 4 грејни површини (21см., 19см. и 2 x 15,5см.)
• Индикатори за топлина
• Безбедносно заклучување

Рерна:
• Вградена рерна: Candy FCT 615XL/1
• Нерѓосувачка
• Волумен: 70 l
• А+ енергетска класа
• XL длабока тепсија
• Копчиња за притискање-повлекување
• Дигитален екран
• Скара+Вентилатор
• 7 програми за печење
• Тангенцијална вентилација
• Можност за печење до 4 нивоа одеднаш
• Дигитален тајмер
• Можност за автоматско исклучување по истекот на времето
• Звучен сигнал за крај на печењето
• Двослојна стаклена врата со ладење
• Тангенцијална вентилација (ладење на надворешните ѕидови на рерната)
• Систем за запирање на безбедносна полица
• Програми за печење:
• Одмрзнување
• Горна и долна греалка + Вентилатор
• Cook light - програма за печење зеленчук на скара со помалку масло
• Долен грејач + Вентилатор
• Горна и долна греалка
• Скара
• Програма за пица
• Димензии: 59,5 x 59,5 x 56,7см.

Спецификации

Бренд
Candy

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Тип на плоча за готвење
Стаклена керамика

Печка

Нето капацитет на рерната
70 L

Тежина

Ширина
595 mm
Длабочина
595 mm
Висина
567 mm

Ананас ID

Шифра на производот
EGQAD3PR23

EAN /   код

EAN /   код
8059019042541

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.