0 thumbnail image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray
1 thumbnail image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray
2 thumbnail image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray
3 thumbnail image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray
4 thumbnail image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray
Selected image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray
Selected image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray
Selected image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray
Selected image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray
Selected image for CANGAROO Сет за бањање hawai gray

CANGAROO Сет за бањање hawai gray

ЕНЦИ МЕНЦИ
2.910ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Комплет бања што се склопува
Ви го претставуваме овој оригинален и исклучително практичен сет за бања на преклопување од брендот Cangaroo. Тој нуди се што ви е потребно за да го направите капењето на вашето дете многу пријатна, забавна и лесна активност.
Сите делови од комплетот се изработени од висококвалитетна пластика и се преклопуваат многу лесно и компактно.
Сетот вклучува:
Склопувачка када со одводна дупка за лесно чистење. Има и посебни простори за тоалети, гумени стапала за сигурност и стабилност и гумени точки на дното за да се спречи лизгање;
Мрежа за капење која обезбедува поддршка за детето, а во исто време не мора да го држите;
Кофа што се склопува со капацитет од 12 литри;
Склопувачка канта за полевање (бокал) со капацитет од 1,2 литри.

Димензиите на кадата се: 84 x 48 x 23 cm

Спецификации

Бренд
Cangaroo

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Број на парчиња во пакувањето
1
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
P4ONTYU4D0

EAN /   код

EAN /   код
AN3ADFSKST
2.910ДЕН

Опис на производот

Комплет бања што се склопува
Ви го претставуваме овој оригинален и исклучително практичен сет за бања на преклопување од брендот Cangaroo. Тој нуди се што ви е потребно за да го направите капењето на вашето дете многу пријатна, забавна и лесна активност.
Сите делови од комплетот се изработени од висококвалитетна пластика и се преклопуваат многу лесно и компактно.
Сетот вклучува:
Склопувачка када со одводна дупка за лесно чистење. Има и посебни простори за тоалети, гумени стапала за сигурност и стабилност и гумени точки на дното за да се спречи лизгање;
Мрежа за капење која обезбедува поддршка за детето, а во исто време не мора да го држите;
Кофа што се склопува со капацитет од 12 литри;
Склопувачка канта за полевање (бокал) со капацитет од 1,2 литри.

Димензиите на кадата се: 84 x 48 x 23 cm

Спецификации

Бренд
Cangaroo

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Возраст
0м+
Број на парчиња во пакувањето
1
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
P4ONTYU4D0

EAN /   код

EAN /   код
AN3ADFSKST
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.