Selected image for CARTAGO Апостолки dunas vi ad

CARTAGO Апостолки dunas vi ad

1.899ДЕН

Боја:Кафе

Големина

Опис на производот

CARTAGO Апостолки dunas vi ad

Спецификации

Бренд
CARTAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.71 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
42.0

Ананас ID

Шифра на производот
OR576XMQ17

EAN /   код

EAN /   код
47909510014471
1.899ДЕН

Опис на производот

CARTAGO Апостолки dunas vi ad

Спецификации

Бренд
CARTAGO

Тежина и димензии

Тежина
0.71 kg

Карактеристики

Боја на производот
Кафе
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
42.0

Ананас ID

Шифра на производот
OR576XMQ17

EAN /   код

EAN /   код
47909510014471
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.