Selected image for Чаша Силиконска Сива

Чаша Силиконска Сива

Loco Croco
490ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Чаша силиконска сива
• Чашата е лесна и удобна за држење.
• Заоблен раб кој овозможува лесно и удобно пиење.
• Не зафаќа голем простор.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 12×17 cm.
• Димензии на производот: 7×7 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии: 7×7 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
LPAORM1W7P

EAN /   код

EAN /   код
ANW9XVCVBU
490ДЕН

Опис на производот

Чаша силиконска сива
• Чашата е лесна и удобна за држење.
• Заоблен раб кој овозможува лесно и удобно пиење.
• Не зафаќа голем простор.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 12×17 cm.
• Димензии на производот: 7×7 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.36 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии: 7×7 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
LPAORM1W7P

EAN /   код

EAN /   код
ANW9XVCVBU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.