Selected image for Чаша за мерење л565

Чаша за мерење л565

90ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Чаша за мерење л565

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
B01863Y1VU

EAN /   код

EAN /   код
ANRQXB6FLV
90ДЕН

Опис на производот

Чаша за мерење л565

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.75 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
B01863Y1VU

EAN /   код

EAN /   код
ANRQXB6FLV
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.