Slike CASIO Женски часовник
Ново
Slike CASIO Женски часовник
Ново

CASIO Женски часовник

ВИВА ИНЕС
3.590ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Состав:челик
• Боја:сребрена
• Пол: женски
• Стакло:Минерално
• Водоотпорност:3 БАР
• Гаранција: 2 години

Спецификации

Бренд
Casio

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
Z9XQ1ZK7L6

EAN /   код

EAN /   код
ANQIT9Y83J
3.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Состав:челик
• Боја:сребрена
• Пол: женски
• Стакло:Минерално
• Водоотпорност:3 БАР
• Гаранција: 2 години

Спецификации

Бренд
Casio

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
Z9XQ1ZK7L6

EAN /   код

EAN /   код
ANQIT9Y83J

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.