Selected image for Часовник ек257-98

Часовник ек257-98

Хомакс
3.900ДЕН

Боја:Златна

Опис на производот

Часовник ек257-98

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.04 kg

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
72E38Z35RC

EAN /   код

EAN /   код
ANP3JOZ8VQ
3.900ДЕН

Опис на производот

Часовник ек257-98

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.04 kg

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
72E38Z35RC

EAN /   код

EAN /   код
ANP3JOZ8VQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.