Selected image for Часовник ек92-11

Часовник ек92-11

Хомакс
190ДЕН

Боја:Жолта

Опис на производот

Часовник ек92-11

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.04 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
6MD48VLSMO

EAN /   код

EAN /   код
ANHWFOZQW3
190ДЕН

Опис на производот

Часовник ек92-11

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.04 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
6MD48VLSMO

EAN /   код

EAN /   код
ANHWFOZQW3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.