Selected image for CASTELLI CLASSIC Чадор со автоматско отварање, црн

CASTELLI CLASSIC Чадор со автоматско отварање, црн

FM Protect
500ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Чадор со автоматско отварање, 8 панели, извиена дрвена рачка, дрвен врв, краеви и столб (дијаметар 14 мм).
Материјал: полиестер
Димензија: O 103 x 89.5cm

Спецификации

Бренд
CASTELLI

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LXU3MOY5NT

EAN /   код

EAN /   код
AN52PWLHMQ
500ДЕН

Опис на производот

Чадор со автоматско отварање, 8 панели, извиена дрвена рачка, дрвен врв, краеви и столб (дијаметар 14 мм).
Материјал: полиестер
Димензија: O 103 x 89.5cm

Спецификации

Бренд
CASTELLI

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LXU3MOY5NT

EAN /   код

EAN /   код
AN52PWLHMQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.