Selected image for Цедалка 415цц ц

Цедалка 415цц ц

115ДЕН

Боја:Портокалова

Опис на производот

Цедалка 415цц ц

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
OOT760DVNJ

EAN /   код

EAN /   код
ANF5YB6WVC
115ДЕН

Опис на производот

Цедалка 415цц ц

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
OOT760DVNJ

EAN /   код

EAN /   код
ANF5YB6WVC
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.