Selected image for Цедалка бсф 800

Цедалка бсф 800

99ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Цедалка бсф 800

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
581867V7QC

EAN /   код

EAN /   код
AN9MXB6U0X
99ДЕН

Опис на производот

Цедалка бсф 800

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
581867V7QC

EAN /   код

EAN /   код
AN9MXB6U0X
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.