0 thumbnail image for CERAVE Крем за измазнување за сува и груба кожа 177мл
1 thumbnail image for CERAVE Крем за измазнување за сува и груба кожа 177мл
Selected image for CERAVE Крем за измазнување за сува и груба кожа 177мл
Selected image for CERAVE Крем за измазнување за сува и груба кожа 177мл

CERAVE Крем за измазнување за сува и груба кожа 177мл

897 ДЕНЗаштеда 179 ДЕН
718ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

CERAVE SA SMOOTHING CREAM е крем за измазнување на сува и груба кожа. Содржи салицилна киселина која ги отстранува мртвите клетки и нежно ексфолира, правејќи ја кожата мазна. Не влијае на површинската бариера на кожата и со 10% уреа одлично ја хидрира.

Спецификации

Бренд
CeraVe

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
177 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Ефект за нега на кожата
Pogodna za grubu i neujednačenu kožu tela. Pogodna i za kožu sklonu keratosis pilarisu.
Како да се користи
Za kožu tela. Naneti nakon tuširanja, radi održavanja površinske barijere kože.
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
46YEF1WUAB

EAN /   код

EAN /   код
3337875684095
897 ДЕНЗаштеда 179 ДЕН
718ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

CERAVE SA SMOOTHING CREAM е крем за измазнување на сува и груба кожа. Содржи салицилна киселина која ги отстранува мртвите клетки и нежно ексфолира, правејќи ја кожата мазна. Не влијае на површинската бариера на кожата и со 10% уреа одлично ја хидрира.

Спецификации

Бренд
CeraVe

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Волумен
177 ml
Погоден за сите типови кожа
За сува кожа
Ефект за нега на кожата
Pogodna za grubu i neujednačenu kožu tela. Pogodna i za kožu sklonu keratosis pilarisu.
Како да се користи
Za kožu tela. Naneti nakon tuširanja, radi održavanja površinske barijere kože.
Без суровост
Не

Ананас ID

Шифра на производот
46YEF1WUAB

EAN /   код

EAN /   код
3337875684095
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.