0 thumbnail image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
1 thumbnail image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
2 thumbnail image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
3 thumbnail image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
4 thumbnail image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
5 thumbnail image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
Selected image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
Selected image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
Selected image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
Selected image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
Selected image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml
Selected image for CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml

CERAVE Обновувачки крем за стапала 88ml

710 ДЕНЗаштеда 142 ДЕН
568ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Са обновувачка крема за стaпала - renewing sa foot cream
За екстремно сува, груба, нерамна кожа.
Ексфолира и хидрира за да ја смири и подобри текстурата на кожата.
Омекнува и помага во обновувањето на кожната бариера.
Содржи: салицилна киселина, церамиди и амониум лактат.
Без мирис.
Упатство за употреба:
Нанесете по потреба

Спецификации

Бренд
CERAVE® SRBIJA

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
NJYEFB2VNR

EAN /   код

EAN /   код
3337875597296
710 ДЕНЗаштеда 142 ДЕН
568ДЕН
Понудата важи од 12/06/2024 до 30/06/2024

Опис на производот

Са обновувачка крема за стaпала - renewing sa foot cream
За екстремно сува, груба, нерамна кожа.
Ексфолира и хидрира за да ја смири и подобри текстурата на кожата.
Омекнува и помага во обновувањето на кожната бариера.
Содржи: салицилна киселина, церамиди и амониум лактат.
Без мирис.
Упатство за употреба:
Нанесете по потреба

Спецификации

Бренд
CERAVE® SRBIJA

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
NJYEFB2VNR

EAN /   код

EAN /   код
3337875597296
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.