Slike Чешма (Brass)
Slike Чешма (Brass)
Ново
Slike Чешма (Brass)
Slike Чешма (Brass)
Slike Чешма (Brass)
Slike Чешма (Brass)
Ново
Slike Чешма (Brass)
Slike Чешма (Brass)

Чешма (Brass)

АНАНАС ШОП
3.905 ДЕНЗаштеда 781 ДЕН
3.124ДЕН
Понудата важи од 20/09/2023 до 04/10/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал на чешма: Месинг
Керамичко јадро на вентилот
Висина: 44cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Месинг

Ананас ID

Шифра на производот
WLQ6UWVILQ

EAN /   код

EAN /   код
ANX46WT6CI
3.905 ДЕНЗаштеда 781 ДЕН
3.124ДЕН
Понудата важи од 20/09/2023 до 04/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Материјал на чешма: Месинг
Керамичко јадро на вентилот
Висина: 44cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Материјал
Месинг

Ананас ID

Шифра на производот
WLQ6UWVILQ

EAN /   код

EAN /   код
ANX46WT6CI

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.