Selected image for Четка ти тп150

Четка ти тп150

Хомакс
90ДЕН

Боја:Црвена

Опис на производот

Четка ти тп150

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
KVE38CTFW4

EAN /   код

EAN /   код
ANYUIOZP5M
90ДЕН

Опис на производот

Четка ти тп150

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
KVE38CTFW4

EAN /   код

EAN /   код
ANYUIOZP5M
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.