Selected image for Четка За Миење Шишиња Розева

Четка За Миење Шишиња Розева

Loco Croco
220ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

Четка за миење шишиња розева
• Дизајнирана е да ја отстрани секоја маснотија без оштетување на внатрешностна на производот.
• Удобна рачка за држење.
• Димензии на производот: 26x4 cm.
• Димензии на пакување: 27x4x4 cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Дименизии: 26x4 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
FIAOR8777G

EAN /   код

EAN /   код
ANPPXVC08Z
220ДЕН

Опис на производот

Четка за миење шишиња розева
• Дизајнирана е да ја отстрани секоја маснотија без оштетување на внатрешностна на производот.
• Удобна рачка за држење.
• Димензии на производот: 26x4 cm.
• Димензии на пакување: 27x4x4 cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Други карактеристики
Дименизии: 26x4 cm.

Ананас ID

Шифра на производот
FIAOR8777G

EAN /   код

EAN /   код
ANPPXVC08Z
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.