Selected image for Четка За Миење Шишиња Сина

Четка За Миење Шишиња Сина

Loco Croco
220ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ЧЕТКА ЗА МИЕЊЕ ШИШИЊА ПЛАВА
• Дизајнирана е да ја отстрани секоја маснотија без оштетување на внатрешностна на производот.
• Удобна рачка за држење.
• Димензии на производот: 26x4 cm.
• Димензии на пакување: 27x4x4 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 26x4 cm

Ананас ID

Шифра на производот
RZ4ORU6PJ8

EAN /   код

EAN /   код
AN2IYVCJUI
220ДЕН

Опис на производот

ЧЕТКА ЗА МИЕЊЕ ШИШИЊА ПЛАВА
• Дизајнирана е да ја отстрани секоја маснотија без оштетување на внатрешностна на производот.
• Удобна рачка за држење.
• Димензии на производот: 26x4 cm.
• Димензии на пакување: 27x4x4 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 26x4 cm

Ананас ID

Шифра на производот
RZ4ORU6PJ8

EAN /   код

EAN /   код
AN2IYVCJUI
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.