0 thumbnail image for CHERRY Memory Наддушек 90х200
1 thumbnail image for CHERRY Memory Наддушек 90х200
2 thumbnail image for CHERRY Memory Наддушек 90х200
Selected image for CHERRY Memory Наддушек 90х200
Selected image for CHERRY Memory Наддушек 90х200
Selected image for CHERRY Memory Наддушек 90х200

CHERRY Memory Наддушек 90х200

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
8.980 ДЕНЗаштеда 5.280 ДЕН
3.700ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Крем

Опис на производот

Додадете слој на удобност на површината на која спиете со неверојатниот наддушек од мемори пена, кој значително ќе го подобри спиењето. Мемори пената брзо се обликува според облините на вашето тело и му дава правилна потпора на 'рбетот, па така ќе добиете подобар сон без разлика на која подлога спиете.
Погоден е за над душеци кои се тврди и неудобни, софи, кревети за спуштање, каучи. Навлаката е хипоалергена и е изработена од микрофибер, лесно се вади и пере во машина.  

Спецификации

Бренд
CHERRY

Тежина и димензии

Тежина
16.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
ZZZPCRIOH7

EAN /   код

EAN /   код
5310413000340
8.980 ДЕНЗаштеда 5.280 ДЕН
3.700ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Додадете слој на удобност на површината на која спиете со неверојатниот наддушек од мемори пена, кој значително ќе го подобри спиењето. Мемори пената брзо се обликува според облините на вашето тело и му дава правилна потпора на 'рбетот, па така ќе добиете подобар сон без разлика на која подлога спиете.
Погоден е за над душеци кои се тврди и неудобни, софи, кревети за спуштање, каучи. Навлаката е хипоалергена и е изработена од микрофибер, лесно се вади и пере во машина.  

Спецификации

Бренд
CHERRY

Тежина и димензии

Тежина
16.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
ZZZPCRIOH7

EAN /   код

EAN /   код
5310413000340
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.