Slike CHICCO Четка за заби сина 6м-36м
Slike CHICCO Четка за заби сина 6м-36м

CHICCO Четка за заби сина 6м-36м

Anni Farm
180ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СИНА 6М-36М CHICCO
Заоблена глава со тенок врат дизајнирано за малите бебешки усти.
Иновативна екстра- мека (заострена технологија) на влакната, посебно нежни за иритираните непца и меки за деликатна акција, за да се обезбеди правилно чистење на запчињата на бебето.
Вратот е благо закосен под агол за да се достигнат задните делови од устата.
Со голема, мека и нелизгачка рачка за да може лесно да ја држат мајките, татковците и децата. Забавни декорации кои изнудуваат насмевка од нашите малечки. Вклучено е заштитно капаче.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
G439UZLQV9

EAN /   код

EAN /   код
8058664022632
180ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
ЧЕТКА ЗА ЗАБИ СИНА 6М-36М CHICCO
Заоблена глава со тенок врат дизајнирано за малите бебешки усти.
Иновативна екстра- мека (заострена технологија) на влакната, посебно нежни за иритираните непца и меки за деликатна акција, за да се обезбеди правилно чистење на запчињата на бебето.
Вратот е благо закосен под агол за да се достигнат задните делови од устата.
Со голема, мека и нелизгачка рачка за да може лесно да ја држат мајките, татковците и децата. Забавни декорации кои изнудуваат насмевка од нашите малечки. Вклучено е заштитно капаче.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
G439UZLQV9

EAN /   код

EAN /   код
8058664022632
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.