0 thumbnail image for CHICCO Играчка Мајмунчиња За Куглање 18М+
1 thumbnail image for CHICCO Играчка Мајмунчиња За Куглање 18М+
2 thumbnail image for CHICCO Играчка Мајмунчиња За Куглање 18М+
Selected image for CHICCO Играчка Мајмунчиња За Куглање 18М+
Selected image for CHICCO Играчка Мајмунчиња За Куглање 18М+
Selected image for CHICCO Играчка Мајмунчиња За Куглање 18М+
Ново

CHICCO Играчка Мајмунчиња За Куглање 18М+

ЕНЦИ МЕНЦИ
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Боја:Шарена

Опис на производот

CHICCO Играчка Мајмунчиња За Куглање 18М+
- Првиот сет за куглање со 6 колоритни кегли со мајмунски ликови.
- Кеглите може да се поделат на половина за да се градат шарени кули составени од 12 парчиња за развивање на креативноста на детето.
- Секоја кегла има различна боја и број.
- Ја стимулира креативноста на детето и мануелната координација.
- Вклучена е мека пластична топка за куглање.

Димензии на производот: 11 см x 15 см x 9 см
Димензии на пакувањето: 43 см x 26 см x 11,2 см

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
1.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
18м+

Ананас ID

Шифра на производот
UQYJZ5HRME

EAN /   код

EAN /   код
8003670826798
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 28/04/2024

Опис на производот

CHICCO Играчка Мајмунчиња За Куглање 18М+
- Првиот сет за куглање со 6 колоритни кегли со мајмунски ликови.
- Кеглите може да се поделат на половина за да се градат шарени кули составени од 12 парчиња за развивање на креативноста на детето.
- Секоја кегла има различна боја и број.
- Ја стимулира креативноста на детето и мануелната координација.
- Вклучена е мека пластична топка за куглање.

Димензии на производот: 11 см x 15 см x 9 см
Димензии на пакувањето: 43 см x 26 см x 11,2 см

Спецификации

Бренд
Chicco

Тежина и димензии

Тежина
1.27 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Унисекс
Возраст
18м+

Ананас ID

Шифра на производот
UQYJZ5HRME

EAN /   код

EAN /   код
8003670826798
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.