Slike CHICCO Купка шампон 750ml baby moments
Slike CHICCO Купка шампон 750ml baby moments

CHICCO Купка шампон 750ml baby moments

Anni Farm
465ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
КУПКА ШАМПОН 750МЛ BABY MOMENTS CHICCO
Ја чисти фината коса и деликатната кожа на бебето во еден чекор. Нејзината формула без солзи содржи екстракт од невен, познат по своите омекнувачки својства.
Купка шампон за капење без солзи е средство за чистење од природно потекло на линијата Baby Moments, составена од 92% состојки од растително потекло за одржување на хидролипидната рамнотежа на тенката кожа и скалпот на новороденчињата.
Дерматолошки и офталмолошки тестирана, Chicco Bath Shampoo Baby Moments е збогатена со екстракт од невен и растителен глицерин.
Упатство за употреба: истурете мала количина на дланка, намачкајте, распоредете со лесна масажа и потоа исплакнете.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
49V8U18BW9

EAN /   код

EAN /   код
8058664138432
465ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
КУПКА ШАМПОН 750МЛ BABY MOMENTS CHICCO
Ја чисти фината коса и деликатната кожа на бебето во еден чекор. Нејзината формула без солзи содржи екстракт од невен, познат по своите омекнувачки својства.
Купка шампон за капење без солзи е средство за чистење од природно потекло на линијата Baby Moments, составена од 92% состојки од растително потекло за одржување на хидролипидната рамнотежа на тенката кожа и скалпот на новороденчињата.
Дерматолошки и офталмолошки тестирана, Chicco Bath Shampoo Baby Moments е збогатена со екстракт од невен и растителен глицерин.
Упатство за употреба: истурете мала количина на дланка, намачкајте, распоредете со лесна масажа и потоа исплакнете.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
49V8U18BW9

EAN /   код

EAN /   код
8058664138432
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.