Slike CHICCO Паста за заби јагода без флуор 50ml/12m+
Slike CHICCO Паста за заби јагода без флуор 50ml/12m+

CHICCO Паста за заби јагода без флуор 50ml/12m+

Anni Farm
230ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
ПАСТА ЗА ЗАБИ ЈАГОДА БЕЗ ФЛУОР 50МЛ 6М+ CHICCO
Помага да се превенира од кариес, со Ксилитол.
Не ги оштетува млечните заби, благодарение на ниско- абразивната формула.
Вкусот на јаболко- банана е идеален за бебиња во тек на периодот на одвикнување.
Формула без конзерванси.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UTV8U9XYKS

EAN /   код

EAN /   код
8003670743651
230ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
ПАСТА ЗА ЗАБИ ЈАГОДА БЕЗ ФЛУОР 50МЛ 6М+ CHICCO
Помага да се превенира од кариес, со Ксилитол.
Не ги оштетува млечните заби, благодарение на ниско- абразивната формула.
Вкусот на јаболко- банана е идеален за бебиња во тек на периодот на одвикнување.
Формула без конзерванси.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
UTV8U9XYKS

EAN /   код

EAN /   код
8003670743651

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.