Slike CHICCO Шише пластично perfect5 240мл розе 0м+ силикон
Slike CHICCO Шише пластично perfect5 240мл розе 0м+ силикон

CHICCO Шише пластично perfect5 240мл розе 0м+ силикон

Anni Farm
635ДЕН

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
CHICCO ШИШЕ ПЛАСТИЧНО PERFECT5 240МЛ РОЗЕ 0М+ СИЛИКОН

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
KJW8UWASTX

EAN /   код

EAN /   код
8058664122028
635ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
CHICCO ШИШЕ ПЛАСТИЧНО PERFECT5 240МЛ РОЗЕ 0М+ СИЛИКОН

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
KJW8UWASTX

EAN /   код

EAN /   код
8058664122028

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.