Slike CHICCO Стерилизатор за шишиња 2 во 1
Slike CHICCO Стерилизатор за шишиња 2 во 1

CHICCO Стерилизатор за шишиња 2 во 1

Anni Farm
4.150ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Стерилизатор за шишиња 2 во 1
Стерилизацијата ви овозможува да го заштитите бебето од бактерии и микроорганизми, додека неговиот имунитет мора да стане посилен и посилен. Chicco стерилизаторот ви овозможува да ги стерилизирате сите предмети на бебето (шишенца, цуцли, лажалки и т.н) на брз и ефикасен начин.
5 мин. Ултра брза стерилизација.
Убива 99,9% од микроорганизмите. Природно и ефикасно: стерилизација со пареа, без хемикалии.
Автоматско исклучување.
24 часа заштита: предметите остануваат стерилни ако не го отворите капакот.
Одговара за СИТЕ шишиња, пумпи за измолзување и додатоци.
Подесување на големината: 2 во 1 компактен или цела големина за стерилизација на неколку мали парчиња или многу поголеми, во зависност од вашите потреби и заштеда на просторот.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1LW8USJOV3

EAN /   код

EAN /   код
8058664040827
4.150ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Стерилизатор за шишиња 2 во 1
Стерилизацијата ви овозможува да го заштитите бебето од бактерии и микроорганизми, додека неговиот имунитет мора да стане посилен и посилен. Chicco стерилизаторот ви овозможува да ги стерилизирате сите предмети на бебето (шишенца, цуцли, лажалки и т.н) на брз и ефикасен начин.
5 мин. Ултра брза стерилизација.
Убива 99,9% од микроорганизмите. Природно и ефикасно: стерилизација со пареа, без хемикалии.
Автоматско исклучување.
24 часа заштита: предметите остануваат стерилни ако не го отворите капакот.
Одговара за СИТЕ шишиња, пумпи за измолзување и додатоци.
Подесување на големината: 2 во 1 компактен или цела големина за стерилизација на неколку мали парчиња или многу поголеми, во зависност од вашите потреби и заштеда на просторот.

Спецификации

Бренд
Chicco

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
1LW8USJOV3

EAN /   код

EAN /   код
8058664040827

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.