0 thumbnail image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger
1 thumbnail image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger
2 thumbnail image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger
3 thumbnail image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger
4 thumbnail image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger
Selected image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger
Selected image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger
Selected image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger
Selected image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger
Selected image for CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger

CHIPOLINO Трицикл Pulse - Tiger

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
5.500 ДЕНЗаштеда 2.501 ДЕН
2.999ДЕН
Понудата важи од 01/05/2024 до 30/05/2024

Боја:Крем

Опис на производот

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 18+ месеци. па до максимална тежина од 25кг.;
Мултифункционален производ со 2 различни начини на употреба:
- родителот го турка детето;
- детето само го вози трициклот со педали;
Натстрешницата, родителската рачка и штитниците на браникот се отстранливи, така што трициклот се претвора во трицикл за поголемо дете;
Седиштето е опремено со безбедносен обрач кој се отвора напред;
Удобна широка родителска рачка за туркање;
Потпирачот за нозе се преклопува и се движи;
Натстрешница со штитник за сонце;
Удобен потпирач за главата на детето;
Широко и удобно седиште со мека поставена текстилна обвивка;
Заштитник од кал на предното тркало;
Кошница за складирање напред и назад;
Капак на предното тркало, кој спречувајзаглавување на стапалата на детето;
Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Карактеристики:

  • Димензии: Д 72 см/ Ш 46 см/ В 105 см

Спецификации

Бренд
Chipolino

Тежина и димензии

Тежина
7 kg
Ширина
460 mm
Висина
1050 mm

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Возраст
18+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
T5C2A81CA0

EAN /   код

EAN /   код
ANMSCCQZNP
5.500 ДЕНЗаштеда 2.501 ДЕН
2.999ДЕН
Понудата важи од 01/05/2024 до 30/05/2024

Опис на производот

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 18+ месеци. па до максимална тежина од 25кг.;
Мултифункционален производ со 2 различни начини на употреба:
- родителот го турка детето;
- детето само го вози трициклот со педали;
Натстрешницата, родителската рачка и штитниците на браникот се отстранливи, така што трициклот се претвора во трицикл за поголемо дете;
Седиштето е опремено со безбедносен обрач кој се отвора напред;
Удобна широка родителска рачка за туркање;
Потпирачот за нозе се преклопува и се движи;
Натстрешница со штитник за сонце;
Удобен потпирач за главата на детето;
Широко и удобно седиште со мека поставена текстилна обвивка;
Заштитник од кал на предното тркало;
Кошница за складирање напред и назад;
Капак на предното тркало, кој спречувајзаглавување на стапалата на детето;
Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Карактеристики:

  • Димензии: Д 72 см/ Ш 46 см/ В 105 см

Спецификации

Бренд
Chipolino

Тежина и димензии

Тежина
7 kg
Ширина
460 mm
Висина
1050 mm

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Возраст
18+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
T5C2A81CA0

EAN /   код

EAN /   код
ANMSCCQZNP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.