Slike CHOMIK Новогодишна чорапа 45цм
Slike CHOMIK Новогодишна чорапа 45цм

CHOMIK Новогодишна чорапа 45цм

Електрометал
319 ДЕНЗаштеда 99 ДЕН
220ДЕН
Понудата важи од 30/11/2023 до 29/12/2023

Боја:Црвена

Информации за испорака

Опис на производот

Димензија: 45cm

Спецификации

Бренд
CHOMIK

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
ZRSI4TZ8BX

EAN /   код

EAN /   код
5900779830288
319 ДЕНЗаштеда 99 ДЕН
220ДЕН
Понудата важи од 30/11/2023 до 29/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Димензија: 45cm

Спецификации

Бренд
CHOMIK

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
ZRSI4TZ8BX

EAN /   код

EAN /   код
5900779830288

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.